אודות

TandemG – המומחים ל – R&D שהופכים חזון טכנולוגי למציאות

חברת TandemG נוסדה בשנת 2010 כמרכז מחקר ופיתוח עצמאי ורב תחומי, המפתח עבור חברות טכנולוגיה פתרונות מקצה לקצה, המותאמים לצרכיהן הדינמיים.

הידע ויכולות המחקר והפיתוח של צוותי TandemG מתפרסים על פני מגוון רחב של תחומים טכנולוגיים ומותאמים לכל צורך אפשרי של לקוחותיה, כולל: IoT, חומרה, תוכנה, קושחה (Firmware), מערכות ליבה (Kernel), ענן, אפליקציות מובייל, אינטגרציה ועוד – כולם תחת קורת גג אחת.

תוצרי הפיתוח של החברה מניעים חדשנות במגוון שווקים וורטיקלים וביניהם: חקלאות ומים, רפואה, רכב, אנרגיה ירוקה ותחומים רבים נוספים.

יכולות הפיתוח הייחודיות של TandemG, הידע והניסיון העשירים של צוותיה, מסייעים ללקוחותיה להשלים במהירות פיתוח של טכנולוגיות ומוצרים חדשים – משלב הרעיון ועד למוצר המוגמר. TandemG לוקחת על עצמה אחריות מלאה מקצה לקצה לאורך כל תהליך המחקר, הפיתוח וה-Delivery, בין שמדובר בפרויקט ליבה של הלקוח ובין שמדובר בתת מערכת שהלקוח מבקש לפתחה כחלק ממערכת גדולה יותר.

שירותי המחקר והפיתוח מוצעים למספר קהלי יעד: מרכזי מו"פ של חברות גלובאליות, מרכזי מו"פ של חברות היי-טק מקומיות מבוססות, סטארט-אפים בשלבים שונים, חברות מכל תחומי המשק שאין להן כלל יחידת מו"פ ועוד. שירותיה של החברה והתשתיות שצברה עם השנים מקצרים את זמן ההגעה לשוק של לקוחותיה, חוסכים להם זמן ומשאבי ניהול, חוסכים תהליכים יקרים וארוכים של גיוס כוח אדם ותורמים תרומה משמעותית לאיכות מוצריהם ושירותיהם ולהצלחתם העסקית.

המודל העסקי הייחודי של TandemG הוכיח את עצמו כמנוף עסקי וטכנולוגי רב ערך עבור חברות רבות. עדות לכך היא צמיחתה המהירה של החברה שנוסדה כחברה פרטית והפכה לרווחית כחצי שנה בלבד אחרי הקמתה. TandemG אף נבחרה לרשימת ה-Fast 50 של Delloite במשך שלוש השנים הראשונות שלה. נבחרת המומחים של החברה צמחה במהירות וכיום עובדים בה למעלה מ-80 מהנדסי תוכנה ומהנדסי אלקטרוניקה המפתחים במגוון תחומים טכנולוגיים.

מיקרוקוסמוס של החברה הישראלית

מייסדי TandemG ומנהליה הציבו לעצמם גם חזון חברתי המתמקד בחיזוק הפריפריה ובמתן הזדמנות לאינטגרציה אמיתית בין מכלול הקבוצות המרכיבות את החברה הישראלית. ברוח זו הקימה החברה את משרדיה באזור התעשייה של העיר לוד והייתה הסנונית הראשונה שהחזירה את ההיי-טק הישראלי לעיר לאחר שננטשה בעקבות הקמת איירפורט סיטי. בעקבות TandemG חזרו לעיר חברות היי-טק רבות שגילו את יתרונותיה הרבים.

האתגרים הטכנולוגיים, האווירה הפתוחה והשאיפה להצטיינות הפכו את TandemG לאבן שואבת בקרב מגוון אוכלוסיות שהטכנולוגיה מהווה עבורם שפה משותפת. כך ניתן לראות במסדרונות החברה ובמרחבי העבודה נציגים של הפסיפס האנושי הישראלי העובדים בשיתוף פעולה פורה ועזרה הדדית.

בית למבריקים ביותר

TandemG חותרת לפתח את עובדיה כאנשי מקצוע עצמאים וסקרנים שמעוניינים להתמודד עם אתגרים טכנולוגיים קשים, להוביל עצמאית תהליכי פיתוח וליהנות מהסיפוק המקצועי שנובע מהצלחת המחקר והפיתוח שלהם בחזית הטכנולוגיה והחדשנות. זאת בחברת נבחרת של אנשים מוכשרים ויצירתיים שהטכנולוגיה וחידושיה הם תשוקה אמיתית בחייהם.

במהלך השנים גייסה TandemG לשורותיה מהנדסים ומהנדסות מבריקים, מהשורה הראשונה בישראל, שהעדיפו את האווירה הבלתי פורמאלית והידידותית של חברה 'משפחתית' קטנה, את העבודה בפריפריה על פני מרכזי ההיי-טק הצפופים במרכז ואת ההתמקדות העניינית בחידושים הטכנולוגיים והרצון להפיק מהם את מלוא הפוטנציאל האפשרי.

TandemG מציעה להם בין היתר אפשרויות מגוונות להתנסות והתמחות במגוון רחב של טכנולוגיות מתקדמות ושווקים וורטיקליים, המעשירים את הידע שלהם ומהווים נכסים לבניית קריירה מצליחה לטווח ארוך. רבים מעובדי ועובדות החברה אשר תרמו להצלחת פרויקטים שונים התקדמו לתפקידים בכירים בחברה בתהליך מהיר ומתגמל.

רוצים לדבר איתנו? שלחו פרטים בצור קשר ונשמח לחזור אליכם.

skydiving tandem

צוות ההנהלה

 • גיל מזרחי

  לפני שייסד את TandemG בשנת 2010 כיהן גיל במגוון תפקידים טכניים ועסקיים, האחרון שבהם סמנכ"ל לדרייברים ולמערכות Embedded בחברת Giant Steps.
  גיל, כיזם בנשמתו, הוא המייסד והמנכ"ל של TandemG, מרכז מחקר ופיתוח בוטיקי המשרת עשרות לקוחות מדי שנה. גיל הוא הרוח החיה בחברה והמחולל של האווירה הייחודית השוררת בה. לגיל ניסיון מוכח ומרשים בהיי-טק הישראלי המתפרס על פני מגוון רחב של טכנולוגיות.

 • מאור פרץ

  מאור הוא גורו בתחום פיתוח התוכנה והוא הוביל את תחום ה-RT אמבדד מאז ייסודה של TandemG. במהלך השנה האחרונה התמנה פרץ ל-CTO של החברה.
  למאור רקע עשיר ורב ערך בניהול פרויקטים וגיבוש צוותי פיתוח וניסיון מעשי של שנים בפיתוח מגוון מערכות IoT - משלב הארכיטקטורה ועד אספקת המוצר. לפני שהצטרף ל-TandemG כיהן מאור כמנהל פרויקטים וראש צוות ב- Giant Steps שבה הקים את תחום מערכות האמבדד.

 • נטע ברנר

  נטע, מומחית משאבי אנוש בעלת ניסיון עשיר בכל היבטי התחום, הקימה את תשתית משאבי האנוש של TandemG, החל מימיה הראשונים של החברה ועד שצמחה לאחד ממרכזי המו"פ המובילים בתעשייה. פעילותה מתמקדת כיום בגיוס הכישרונות המבטיחים ביותר וביצירת אווירה מגוונת ויצירתית שתניב חדשנות ומוטיבציה בקרב העובדים ותאפשר לחברה להגשים את יעדיה העסקיים. לנטע תואר B.A בספרות אנגלית מאוניברסיטת תל אביב ותואר MSc בניהול משאבי אנוש מאוניברסיטת South Bank, לונדון.

 • שרית פלד

  במהלך כל הקריירה שלה הייתה שרית אחראית ל-Delivery מוצלח של מוצרים ושירותים במגוון תפקידים: החל כמהנדסת תוכנה במרכז המו"פ של הסטארט-אפ מרקדו, בו הובילה פיתוח אפליקציות בשיתוף עם הלקוחות, דרך תפקידים ניהוליים בתחומי ה-Customer Success של חברת ווריפון הגלובאלית וכלה בפיתוח תוכניות Delivery מורכבות המשלבות תוכנה עם חומרה.
  כמובילת ה-Delivery של TandemG שרית רותמת את מלוא ניסיונה העשיר כדי להבטיח כי פרויקטים יסופקו בזמן, עם התכנים להם התחייבה החברה ובאיכות הגבוהה ביותר.
  בשעות הפנאי שלה למדה שרית תזונה טבעית. היא חובבת טיולים, במיוחד בחברת בני משפחתה.

 • שגיא זר

  שגיא הוא מנהל מנוסה של צוותי מחקר ופיתוח ובעל ניסיון של למעלה מ-20 שנה בפיתוח פתרונות במגוון טכנולוגיות.
  שגיא מוביל את הפיתוח של פתרונות תוכנה חדישים מסוגם, מרמת הארכיטקטורה והתכנון ועד הפרטים הקטנים ביותר. לפני שהצטרף ל-TandemG כיהן שגיא כמנהל פרויקטים בחברת Giant Steps ותרם תרומה משמעותית לצמיחתה מחברה של 5 עובדים לחברה המעסיקה 120 עובדים ולהקמתה של חטיבת הדרייברים ומערכות Embedded.

 • מנחם שפירא

  מנחם הוא גורו בתחום אפליקציות ווב וענן ואחראי להקמת תחום הענן ב-TandemG.
  למנחם ניסיון עשיר בניהול פרויקטים וגיבוש צוותי פיתוח וניסיון מעשי של שנים רבות בפיתוח מגוון מערכות Web IoT,  משלב הארכיטקטורה ועד אספקת המוצר.
  מנחם בעל תואר במדעי המחשב מאוניברסיטת בר אילן.

 • אדוארדו פרינטק

  אדוארדו הוא רואה חשבון מוסמך ומומחה כספים וניהול תפעול בעל ניסיון עשיר בתעשיית ההיי-טק.
  מאז ייסודה של TandemG שימש אדוארדו כיועץ פיננסי לחברה ובשנת 2012 החל לכהן כמנהל הכספים. לאדוארדו תואר B.A במנהל עסקים מהמכללה למנהל, עם התמחות בראיית חשבון ומימון. לפני הצטרפותו ל-TandemG כיהן אדוארדו כמנהל הכספים של XTR, מנהל הכספים ומנהל התפעול של קבוצת Giant Steps והמנהל הכספי של קבוצת Nexus Tellocation Systems.

הקמה ושיווק
דילוג לתוכן